OKTAGON MMA 32 z udziałem Kamila Mindy i Mateusza Strzelczyka – zapowiedź, gdzie oglądać?

Kolejna gala czesko-słowackiej federacji OKTAGON MMA, odbędzie się już w najbliższą sobotę. Na 32. odsłonie tego wydarzenia, do klatki wejdzie dwóch reprezentantów Polski.

Jako pierwszy na arenie w czeskiej Ostravie zamelduje się Mateusz Strzelczyk (10-11-1). „Pająk” w organizacji naszych południowych sąsiadów zadebiutował w 2020 roku, podczas gali OKTAGON 17 i udanie zaczął swoją przygodę, poddając przeciwnika w drugiej rundzie. W kolejnych czterech walkach, przegrał 3. razy, wygrywając tylko jednokrotnie – podczas jego ostatniego starcia na gali z numerem 30.

Rywalem Polaka będzie niemiecki zawodnik Christian Jungwirth (10-5), który bardzo podobnie jak Strzelczyk – na ostatnie 5 pojedynków zwyciężył dwukrotnie.  

https://www.instagram.com/p/Cb7y1QmK27v/?utm_medium=copy_link

Drugim z reprezentantów naszego kraju, będzie trenujący pod okiem Mirosława Oknińskiego Kamil Minda (7-2). 37-latek w czeskiej organizacji wygrał 2. starcia, przegrywając jedno – na gali OKTAGON MMA 25, gdzie musiał uznać wyższość Martina Budaya (9-1)

Podczas sobotniego wydarzenia, stanie oko w oko z dużo młodszym od siebie Tadejem Dajčmanem (4-2). Dla Słoweńca będzie to drugi występ pod czesko-słowacką banderą i szansa na dopisanie drugiego zwycięstwa w federacji.

https://www.instagram.com/p/Cb0PByiseWm/?utm_medium=copy_link

Gala OKTAGON MMA 32 odbędzie się w sobotę, 9.04.2022 roku w Ostrawie. Walką wieczoru będzie starcie o pas kategorii półśredniej, w której David Kozma (29-11) będzie chciał obronić pas przed Petrem Knižem (13-1). Transmisja w systemie PPV na stronie www.oktagon.tv

Pełna karta walka poniżej:

https://www.instagram.com/p/Cb7_OySMYZo/?utm_medium=copy_link

Dodaj komentarz