Oktagon Live – Marcin Wrzosek i Łukasz Zaborowski oraz Joanna Jędrzejczyk i Krzysztof Jotko o obecnych wydarzeniach na scenie MMA w Polsce i na Świecie !

W dzisiejszym odcinku Octagon Live na Kanale Sportowym Mateusza Borka i Macieja Turskiego odwiedzili popularni „The Champ and The Coach”, trenerzy w programie „Tylko Jeden” Marcin Wrzosek i Łukasz Zaborowski

Na pierwszy ogień goście w studiu wzięli głośne odwołanie gali UFC 249, która zdawało się, że po zapewnieniu wszelkich środków ostrożności dojdzie do skutku. Wydarzenie próbowano zorganizować w Tachi Palace Casino Resort w mieście Lemoore na terenie należącym do plemienia Indian Tachi-Yokut. Jest to autonomiczny obszar, zarządzany przez lokalną ludność, obowiązuje tam lokalne prawo i związku z tym rząd USA nie ma większego wpływu na to, co się tam dzieje. Pomimo usilnych starań Dana White i UFC, po wejściu do gry zarządu ESPN i Disneya oraz urzędników rządowych, federacja musiała zrezygnować z organizacji wydarzenia na ostatniej prostej. W ten sposób fani MMA na świecie mogą obejść się smakiem, ponieważ rozpiska gali wyglądała na papierze imponująco.

Największym wygranym obecnej sytuacji wydaje się Rezerwat Indiański w Kaliforni, w którym miała odbyć się gala. Planowo ma on stać się obozem przygotowawczym dla zawodników i w przyszłości jest duża szansa na organizacje gal w tym miejscu.

W studiu dywagowano również o planach UFC na organizację przyszłych gal na prywatnej wyspie. Dalej nie wiadomo, gdzie mieści się tajemnicze miejsce, na której UFC planuje organizacje wydarzeń sportowych w najbliższych miesiącach!

Marcin Wrzosek opowiedział również słuchaczom o swoim angażu w serialu Pierwsza Miłość. „Polish Zombie” wcielił się w produkcji w rolę więźnia. Znany z luzowania pasa po walkach w kontekście diety wytłumaczył to właśnie swoją nową rolą, do której musiał nabrać masy. Gratulujemy nowej roli!

W programie pokazano również część wywiadu z Artemem Lobovem, który głośno domaga się walki z Marcinem Wrzoskiem. Polski zawodnik jest otwarty na to starcie i z chęcią przywitałby znanego z przyjaźni z Conorem McGregorem rosyjskiego zawodnika. Starcie to jest marketingową i sportową bombą ! Bez wątpienia odbiłoby się echem w świecie MMA. Let’s do this!

Następnie połączono się w studiu z kolejnymi gośćmi programu, naszymi czołowymi zawodnikami zza oceanu – Joanną Jędrzejczyk oraz Krzysztofem Jotko!

Joanna Jędrzejczyk opowiedziała o planach na renegocjacje swoich warunków z UFC! Polka ma świadomość swojej wartości marketingowej w USA i chce zawalczyć o jeszcze większe pieniądze. „To nie jest czas na emeryturę !” Taki przekaz płynął z ust Joanny. Dodatkowo zagwarantowała, że nie planuje na ten moment odwieszania rękawic na kołku i chce dalej bić się z najlepszymi na świecie, tym bardziej, że ma słowne potwierdzenie, że kolejna walka będzie najprawdopodobniej ponownie o mistrzowski laur!

Krzysztof Jotko opowiedział widzom o swoich przygotowaniach i przełożonej walce. Nie ukrywał, że obecna sytuacja z koronawirusem i związana z tym niepewność utrudnia przeprowadzenie obozu przygotowawczego do walki. Zostaje ona jednak przełożona na inny termin z tym samym rywalem – Erykiem Andersem

Rozmowa przeszłą również na temat reality show stacji Polsat „Tylko Jeden” i uznania walk w programie za zawodowe. Zgodnie i jednogłośnie goście w studiu stwierdzili, że 2 rundy są zbyt krótkim dystansem aby w pełni udowodnić, który zawodnik jest lepszy. 3 runda mogłaby zweryfikować przygotowania kondycyjne zawodników i wprowadzić grę taktyczną do walk.

Na koniec Marcin Wrzosek I Łukasz Zaborowski wzięli udział w teście na przyjaźń i sprawdzili, jak dobrze znają siebie nawzajem. Pełen śmiechu challenge jednym punktem zwyciężył trener Łukasz!

 

Jak podobał Wam się dzisiejszy program? Pozdrawiamy i Wesołych Świąt drodzy czytelnicy !

 

Dodaj komentarz