Ogromny niedosyt po walce wieczoru. Sędzia zbyt szybko przerwał pojedynek?

Wczoraj odbyła się 4 edycja gali MMA VIP, mimo wielu problemów – event się odbył; jednak walka wieczoru zakończyła się w niecodzienny sposób

 

Marcin Najman pokonał ‘Miśka z Nadarzyna’, jednak przebieg walki zszokował kibiców. W pierwszej rundzie ‘El Testosteron’ po jednym z uderzeń byłego gangstera zaliczył nokdaun. Następnie Dąbrowski, ku zdziwieniu wszystkich obalił rywala. Na początku drugiej odsłony Najman ruszył na rywala z ciosami i mocno trafił prawym sierpowym. Oponent odczuł uderzenie; natomiast przerwanie sędziowskie, zdaniem wszystkich nastąpiło zbyt szybko. Mimo iż 61 latek został naruszony, to nie dawał arbitrowi powodów do zakończenia pojedynku. Walka z pewnością była emocjonująca, a sam Misiek wielu zaskoczył swoją postawą, jednak jej rozstrzygnięcie pozostawia spory niedosyt.

Rewanż na następnej gali – tego domaga się Dąbrowski. W krótkim wywiadzie udzielonym po walce zaznaczył, że jedynym rozwiązaniem, które go satysfakcjonuje, będzie kolejne starcie z Najmanem już na następnej edycji.

Dodaj komentarz