Oficjalnie: TFL 21 zawita we wrześniu do Kozienic!

Gala Sportowa TFL 21, już we wrześniu w przepięknym Mieście Kozienice!

 

Niezwykle miło nam oficjalnie ogłosić, że Gala Sportowa MMA TFL 21, wraca ponownie do malowniczej Gmina Kozienice! Wydarzenie odbędzie się pod Honorowym Patronatem Gmina Kozienice oraz Burmistrza Gminy Kozienice Piotr Kozłowski. Dokładnie dwanaście miesięcy temu, kibice pierwszy raz w historii Miasta Kozienice na żywo byli świadkami pierwszej kozienickiej nocy sportów walki pod banderą organizacji TFL – Thunderstrike Fight League. Niesamowity sukces organizacyjny oraz sportowy TFL 18, sprawił że dwudziesta pierwsza edycja prestiżowej gali TFL ponownie odbędzie się w Gmina Kozienice.

 

Podczas zbliżającego się święta sportów walki, fani obejrzą zmagania współczesnych gladiatorów w profesjonalnym oktagonie. Głównymi bohaterami TFL 21, będą reprezentanci Gmina Kozienice, wychowankowie Stalker Team Kozienice oraz flagowy zawodnik TFL, a zarazem pracownik oraz przedstawiciel ENEA Wytwarzanie Kozienice, Mateusz Głuch MMA Fighter! „Rok temu zawodnicy Gmina Kozienice, nie byli zbyt gościnni i dzięki temu dali olbrzymią radość swoim kibicom. Wszyscy odnieśli efektowne zwycięstwa. We wrześniu poprzeczka zostanie zawieszona jeszcze wyżej, więc szykują się wielkie sportowe emocje! Nazwiska reprezentantów Kozienic podamy wkrótce ale mogę zdradzić że dwa z trzech pojedynków z ich udziałem to starcia zawodowe. Rok temu wszyscy podpieczni trenera Tomasza Staluszki walczyli w formule półzawodowej.” – komentuje organizator TFL, promotor JS Promotion Jacek Sarna.

 

Impreza odbędzie się, już we wrześniu na otwartym obiekcie KCRiS – Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu!

„Tym razem z Hali Sportowej KCRiS – Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu przenosimy się na otwarty obiekt. Po zeszłorocznym sukcesie organizacyjnym razem z Burmistrzem Piotr Kozłowski dyskutowaliśmy o organizacji wydarzenia na otwartej przestrzeni w okresie letnim. Uważam że to rewelacyjny pomysł, innowacyjny w Polsce ale często wykorzystywany na świecie. Kozienice to nowoczesne Miasto i jej mieszkańcy tak więc możemy spodziewać się klimatycznej Gali Sportowej TFL – Thunderstrike Fight League – podsumowuje organizator Jacek Sarna.

Dodaj komentarz