Nowe twarze w organizacji Marcina Najmana!

Dostaliśmy niemalże potwierdzone informacje, że Antykonfident oraz Żurom wystąpią pod banderą MMA VIP.

Antykonfident to twórca internetowy na serwisie YouTube. Swoją popularność zyskał dzięki autentyczności, którą reprezentuje oraz niechęci do tak zwanych „sześćdziesiątek”. Mężczyzna na swoim kanale zgromadził ponad 65 tysięcy subskrypcji. W każdym ze swoich filmów podkreśla niechęć do osób współpracujących z policją. Na koncie Antykonfidenta możemy także znaleźć materiały z jego treningów. Twórca prezentuje swoje umiejętności w sztukach walki oraz na siłowni. Filmy mężczyzny często skupiają się także na zdrowym trybie życia, który prowadzi.

Żurom to raper oraz wydawca muzyczny. Artysta zasłynął płytą „Cały czas”, na której gościł Borixona, Fu czy Popka. Mężczyzna od kilku lat nie wypuszcza już własnej muzyki. Aktualnie prowadzi kanał na serwisie YouTube pod nazwą Pomówieni TV, na którym porusza tematy wcześniej wspomnianych „sześćdziesiątek”. Już od dłuższego czasu mówiło się o debiucie Żuroma w formule MMA, lecz dopiero kilka dni temu artysta poinformował o podpisaniu kontraktu z MMA VIP.

Obaj panowie prawdopodobnie zadebiutują podczas gali MMA VIP 2, której oficjalny termin nie jest jeszcze znany. Marcin Najman w jednym z wywiadów zdradził jednak, że wydarzenie odbędzie się 19 czerwca.

Dodaj komentarz