Norman Parke wskazuje swoje cele na drugą połowę roku!

Zdaje się, że Norman Parke zdążył się już otrząsnąć po sromotnej porażce, którą poniósł z rąk Mateusza Gamrota podczas KSW 53. Jego nowym celem jest stoczenie jeszcze 2 walk w tym roku i zniszczenie swoich przyszłych rywali, tym razem w catch weight!

Dzisiejszy wpis Irlandczyka na tweeterze świadczy o tym, że Norman Parke chce jak najszybciej wrócić na zwycięskie tory. Widać też, że zrozumiał swój błąd z kolejnym już nie zrobieniem wagi i nie będzie już ryzykował kolejnej wtopy w tym aspekcie. Kolejne boje niepokorny Stormin chciałby stoczyć w wyższym limicie wagowym, aby tym razem nie dopuścić do sytuacji, gdzie dużą część swojej gaży będzie musiał przekazać swoimi przeciwnikowi.

https://twitter.com/norman_parke/status/1288437487380111360?s=20

Zanosi się więc na intensywny koniec roku w wykonaniu Irlandczyka, który do tej pory przegrywał w KSW tylko z niepokonanym na zawodowym ringu Gamrotem. Chętni na rewanż z pewnością są gwiazdy ostatniej gali, czyli Marcin Wrzosek i Borys Mańkowski, którzy w bardzo bliskich potyczkach musieli uznać wyższość Normana.

Co sądzicie o zorganizowaniu boju rewanżowego, z którymś z tych panów? Czy może wolicie zobaczyć Parke z kimś z czołówki kategorii lekkiej? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!

Dodaj komentarz