Norman Parke jakiego nie znamy, czyli pokorny i skupiony przed walką na KSW 53!

Kilka tygodni temu w studio Oktagon Live pojawił się Mateusz Gamrot i ogłoszono jego pojedynek z Normanem Parke. Dziś podczas kolejnego odcinka z serii Oktagon Life Mateusz Borek połączył się tym razem z Irlandczykiem i zapytał go o przygotowania do walki o pas mistrzowski w wadze lekkiej na KSW 53!

Goście w studio spodziewali się usłyszeć z ust wyszczekanego Normana ataków i „trash talku” w kierunku Polaka, z którym ma niewyjaśnione porachunki i dużo do udowodnienia. Niespodziewanie zobaczyliśmy jednak spokojnego, skupionego na celu i zdeterminowanego Parke, który za wszelką cenę będzie chciał przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę!

Zapytany o sytuacje z Gamrotem stwierdził:

„Słyszałem, że Gamrot gada o tym, że chce iść do UFC. Ale może to tylko tani ruch, żeby wyciągnąć więcej kasy od KSW i ze mną zawalczyć”

Po czym skwitował:

„Walczę z dużą agresją, nie zgrywam miłego chłopca. Czuję się zdeterminowany. Skupiam się na sobie i chcę być jak najlepiej przygotowany!”

W słowach Irlandczyka czuć było zaangażowanie i pewność siebie:

„Utrzymam wysoki poziom skupienia. Będę się jeszcze lepiej prowadził, dbał odpowiednio o swoją dietę i zrobię wagę. Bez problemu. On po prostu nie dopuszcza myśli, że będzie walka o pas, a ja wyjdę i zrobię swoje. Bo tak będzie!”

 

Czy uda się Normanowi dotrzymać słowa i zrobić wagę? Jak typujecie ten hitowy bój, który już 11 lipca zobaczymy na KSW 53?

 

 

 

 

Dodaj komentarz