Nitro ostro o zawodniczce FAME MMA: Kiedy komunikat o jej zwolnieniu i potępienie złodziejstwa?

Sergiusz „Nitro” Górski jest bardzo znaną jak i kontrowersyjną osobą w Internecie. Nie gryzie się on w język i tak też jest tym razem. Na swoich mediach społecznościowych skrytykował FAME MMA za brak jakiejkolwiek reakcji względem jednej z ich zawodniczek, Katarzyny „Laluny” Alexander, która zdaniem popularnego twórcy internetowego dopuściła się przestępstwa.

https://twitter.com/thenitrozyniak/status/1520360423182196738

 

Jest to bardzo świeża sprawa gdyż, niektórzy internauci wytknęli „Lalunie”, że w swoim sklepie sprzedaje podrabiane rzeczy.

 

Górski w swoim wpisie odniósł się do reakcji FAME, podczas 3 edycji, gdy chory na zespół Aspergera 12-latek dopuścił się retransmisji gali na Youtube. W pewnym momencie transmisję oglądało aż 124 tysiące osób. Chłopiec przez swój wiek nie mógł zostać pociągnięty do odpowiedzialności, a ta spadła ostatecznie na jego rodziców. Włodarze jak i rodzice chcieli rozwiązać sprawę polubownie lecz nie doszli do porozumienia. Ostatecznie FAME wystosowało pozew, w którym domagali się zadośćuczynienia w kwocie około 200 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz