Narasta konflikt na linii Szymon Bajor – Michał Kita

Gala FEN 28 już wkrótce, gala planowana na 13 czerwca odbędzie w formacie studyjnym. W walce wieczoru wystąpić ma jeden z najlepszych polskich zawodników kategorii ciężkiej Szymon Bajor (20-8). Jak narazie federacja nie przedstawiła rywala, lecz na horyzoncie może pojawić się rywal, w postaci Michała Kity (18-11-1)

Po wywiadzie Szymona Bajora dla PolishFighters,  Michał Kita zarzucił Bajorowi, że odrzucił możliwość walki z Kitą, po tym jak miał się dowiedzieć że federacja FEN interesuje się jego usługami.

„Z całym szacunkiem Szymon Bajor ale przyjaciół to ja mam kilku i to od dzieciństwa!!!
Owszem znamy się, lubię Cię i bardzo szanuje jako zawodnika ale nie bądź hipokrytą i „nie odwracaj kota ogonem”!!!
W marcu gdy dowiedziałeś się, że FightExclusiveNight się mną interesuje, zadzwoniłeś i Ci powiedziałem (zresztą ciągle to powtarzam🤷‍♂️), jeżeli moje warunki są spełnione to będę walczył z każdym!!!
13 czerwca FEN 28 walka o pas Wagi Ciężkiej, ja w to wchodzę a Ty???
#alwaysready”

Szymon Bajor za pośrednictwem swojego Facebooka, zaprosił Michała Kitę, aby udowodnił w organizacji FEN kilka walk, i udowodnił że zasługuje na walkę o pas drugiej organizacji MMA w Polsce.

Michał „Masakra” Kita w dobie pandemii koronawirusa zapomniałeś jak wybrać numer telefonu do mnie? Próbujesz na siłe za cenę naszych relacji wykorzystać możliwość walki której nie dają Ci inne organizacje jak KSW czy Babilon. Gdy potrzebowałeś pomocy w przygotowaniach do poprzednich walk, wiedziałeś jak to się robi. Bardzo się cieszę, że masz jeszcze kilku przyjaciół od dzieciństwa i mam nadzieję, że nie rozmienisz ich na drobne tak jak zrobiłeś to ze mną. Pieniądze potrafią dzielić ludzi, a Ty jesteś tego świetnym przykładem. W wolnej chwili sprawdź w Wikipedii znaczenie słowa „hipokryta” bo mam wrażenie, że jest Ci nieznane. Zapraszam do FightExclusiveNight, udowodnij swoją wartość w federacji wygrywając kilka walk i niech walka o mistrzowski pas będzie ukoronowaniem Twojej bogatej w świetne walki kariery. Na tym wpisie kończmy tą gównoburze, a jak będziesz chciał jeszcze coś mądrego powiedzieć to zapraszam do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam”

Szymon uciął spekulacje na temat walki Bajor vs. Kita, lecz mając na uwadze obostrzenia związane z zamkniętymi granicami i prawdopodobnie, walkami Polsko-Polskimi, takiej walki nie można wykluczyć. Pozostaje nam poczekać na rozwój sytuacji.

Źródło: Facebook/ Szymon Bajor i Michał „Masakra” Kita

Dodaj komentarz