Największa organizacja MMA na świecie planuje galę w Polsce!

Amerykański gigant, jakim jest UFC planuje w przyszłości ponownie zawitać do naszego kraju! 

Pierwszy event z ramienia UFC w Polsce miał miejsce w 2015 roku w Krakowie. Kibice zgromadzeni w Tauron Arenie zobaczyli wówczas siedmiu naszych reprezentantów w akcji, a w walce wieczoru wystąpił legendarny Mirko Filipovic, który udanie zrewanżował się Gabrielowi Gonzadze.Po raz kolejny, UFC zawitało do nas dwa lata później, w 2017 roku. Kolejną areną, w której organizacja Dana White zorganizowała swój event, była gdańska Ergo Arena. Tam zobaczyliśmy sześciu naszych rodaków, z czego czterech z nich odniosło zwycięstwo. Walką wieczoru z kolei był pojedynek wschodzącej wówczas gwiazdy organizacji Darrena Tilla z Donaldem Cerroną.

Teraz, gdy od ostatniej wizyty UFC w Polsce minęło sześć lat, pojawiło się światełko w tunelu na kolejny event w niedalekiej przyszłości, o czym poinformował wiceprezes organizacji David Shaw:

”Trudno dać jednoznaczną odpowiedź, ale na pewno Polska jest na szczycie naszej listy. Mamy świetne relacje z Polsatem. Dobrze wspominamy Gdańsk. Pamiętam, jak intensywne było to przeżycie. Polska jest więc na szczycie naszej listy, ale nic konkretnego jeszcze nie mogę powiedzieć – tłumaczenie mmarocks.pl.”

Dodaj komentarz