„Na mojej liście celów do zrealizowania jest znokautowanie Tomka Sarary.” – Arek Wrzosek przed KSW 73

Gala KSW 73 przyniesie debiut w MMA jednego z najlepszych polskich kickboxerów wagi ciężkiej, Arkadiusza Wrzoska.

Podczas nadchodzącego wydarzenia w Warszawie Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z prawdziwym weteranem sportów uderzanych, Tomaszem Sararą, która ma za sobą już jedną wygraną walkę na zasadach MMA. Dla Wrzoska starcie w klatce KSW jest nie tylko realizacją sportowych ambicji, ale też:

Podpisanie kontraktu z KSW jest spełnieniem marzeń – wyjaśnia Arek. – Pierwsza poważna gala, na której byłem jako kibic, to było właśnie KSW na Torwarze. Powiedziałem wtedy otwarcie przy wszystkich, że moim największym marzeniem jest zawalczyć kiedyś na gali KSW.

Wywodzący się z Warszawy Arkadiusz Wrzosek jest pewny swego przed walką z Tomaszem Sararą i ma dodatkową motywację do boju w postaci wsparcia własnych kibiców, którzy tłumnie będą oklaskiwać go na Torwarze.

Walczę u siebie. To jest mój dom. Nie wyobrażam sobie tego pojedynku toczyć gdzieś indziej. To jest kwintesencja całego mojego sportowego życia.

Arkadiusz Wrzosek od dawna chciał zmierzyć się w ringu z Tomaszem Sararą, ale ostatecznie do ich starcia na zasadach kickboxerskich nigdy nie doszło. Teraz panowie staną naprzeciwko siebie walcząc w MMA, ale nastawiają się raczej na mocne stójkowe wymiany.

Na pewno będę się z nim bił w stójce i będę w stania nawsadzać mu kolan i łokci w klinczu. Jak będzie trzeba, będę w stanie go obalić i skontrolować. Na mojej liście celów do zrealizowania jest znokautowanie Tomka Sarary.

Do walki Arkadiusza Wrzoska z Tomaszem Sararą dojdzie już 20 sierpnia. Panowie zderzą się z sobą w walce wieczoru gali KSW 73, która zostanie zorganizowana na COS Torwar w Warszawie.

Artykuł pochodzi ze strony kswmma.com

Dodaj komentarz