„Muszą serio postarać się mu pomóc”- Daniel Cormier o sytuacji Jona Jonesa!

Jeden z największych rywali Jonesa w sportowej karierze, Daniel Cormier postanowił zabrać głos w sprawie ostatnich incydentów mistrza wagi półciężkiej. Panowie dwa razy walczyli ze sobą i nie darzą się szczególną sympatią, co więcej ich konflikt uznawany jest jako jeden z największych w historii UFC. Mimo to „DC” w rozmowie z Arielem Helwanim wyraził swoje zdanie o sytuacji „Bonesa”:

-Nie sądzę, że UFC powinno go odciąć od czegokolwiek. Jon przyszedł do UFC mając 21 lat i był mistrzem już w wieku 23 lat, więc przez 10 lat. Jeśli UFC wyciągnie poważne konsekwencje, może zdarzyć się, że obudzimy się pewnego ranka i zobaczymy wiadomości o tym, że coś bardzo, bardzo złego dzieje się z tym kolesiem. Myślę, że UFC musi go ratować. Muszą go zatrzymać, ale także muszą serio postarać się mu pomóc.

Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy wybryk ,,Bones’a”. W przeszłości miał problemy z prawem kiedy kilka dni ukrywał się po wypadku samochodowym, w którym ciężarna kobieta złamała rękę. Po całej sytuacji UFC zdecydowało się zabrać pas mistrzowski amerykańskiemu zawodnikowi. Myślicie, że tym razem będzie tak samo?

 

źródło: naszemma.pl

Dodaj komentarz