Musaev powiedział TAK walce z Gamrotem! Wskazał konkretną datę!

Mateusz Gamrot to wielka gwiazda i podwójny mistrz KSW, który podczas ostatniej odsłony gali pokonał w pięknym stylu Normana Parka przez TKO w 3 rundzie. Polak swoim zwycięstwem zamknął trylogie z Irlandczykiem, rozwiewając tym samym wszelkie wątpliwości co do swojej formy deklasując rywala. W kontrakcie Gamrota z KSW została już tylko jedna walka, po której jak sam zapowiada będzie chciał podbić najlepszą ligę świata – UFC.

Wielką zagadką pozostaje ostatni rywal, który będzie chciał pozbawić Gamrota marzeń, o UFC i splamić nieskazitelny rekord mistrza. Mateusz świeżo po walce powiedział, że jest poziom wyżej od wszystkich zawodników federacji i chciałby się zmierzyć z Shinyą Aokim. Japończyk to weteran światowej sceny MMA i zapewne stawiłby duże wyzwanie dla Gamrota. Przypomnijmy, że Aoki to były mistrz Dream, Shooto i One Championship. Podczas swojej zawodowej kariery stoczył, aż 53(!) walki z czego 44 skończyło się zwycięstwem Japończyka.

W ostatnich dniach Gamrot jednak zmienił zdanie i wskazał jednego zawodnika federacji KSW, który jak sam przyznał stanowiłby dla niego sportowe wyzwanie. Mowa tu o Shamilu Musaevie, czyli wymarzonym przeciwniku kibiców, którzy właśnie w Rosjaninie widzą największe zagrożenie dla Polaka. Przypomnijmy, że Musaev jest po dwóch fantastycznych zwycięstwach w federacji KSW nad Hubertem Szymajdą i Grzegorzem Szulakowskim. Dodatkowy smaczek może stanowić fakt, iż obaj Panowie w swojej zawodowej karierze nie zaznali porażki!

Portal Fightsport.pl skontaktował się telefonicznie z Rosjaninem i zakomunikował Shamilowi, że to właśnie jego fani w Polsce chcą zobaczyć w starciu z Polakiem. Musaev na te słowa zadeklarował chęć natychmiastowego występu:

„Dawajcie Go! Biorę tę walkę już na następnej gali”

 

Dodaj komentarz