Mocne starcie w wadze lekkiej! Drew Dober vs. Rafael Alves na UFC 277

Federacja UFC ogłosiła kolejne zestawienie, które zasili kartę walk lipcowej gali UFC 277.

30 lipca odbędzie się kolejna numerowana gala spod szyldu UFC. Do tej pory, ogłoszonych zostało osiem pojedynków, a wczoraj zapowiedziano kolejny.

W oktagonie spotka się dwóch mocnych zawodników z kategorii lekkiej, mianowicie Drew Dober (24-11) i Rafael Alves (20-10)

Dober to już weteran UFC, ponieważ w federacji zadebiutował w 2014 roku. Znany jest ze swojego widowiskowego stylu walki, przez co jest lubiany wśród kibiców. Podczas swojej bogatej kariery, miał okazję mierzyć się z najlepszymi zawodnikami wagi lekkiej, m.in. Beneilem Dariushem czy Islamem Makhachevem. Po raz ostatni wystąpił podczas marcowej gali UFC w Las Vegas, gdzie po ogromnych problemach na początku starcia, zdołał odwrócić bieg wydarzeń i znokautować Terrance McKinneya (12-4).

Alves do organizacji dostał się poprzez Dana White’s Contender Series, gdzie wywalczył sobie kontrakt i przepustkę do elity. Dotychczas stoczył dwa pojedynki jeden przegrywając i jeden wygrywając – w listopadzie ubiegłego roku z Marc’iem Diakiese (15-5).

Dodaj komentarz