Mocne starcie dodane do karty walk Babilon MMA 38!

22 września na gali Babilon MMA 38 w Chełmie polscy kibice wreszcie zobaczą finał głośnego medialnego konfliktu pomiędzy uczestnikami programu Tylko Jeden – Bartłomiejem Gładkowiczem a Piotrem „Ledą” Walawskim. 

Do pojedynku Gładkowicza z Walawskim pierwotnie miało dojść w czwartym odcinku telewizyjnego programu ”Tylko Jeden” w marcu 2020 roku. 23-letni i niepokonany wówczas „Clark Kent” musiał zbić w ciągu tygodnia kilkanaście kilogramów wagi do limitu 81 kg, ale nie zdołał tego zrobić i w konsekwencji opuścił program. Zastąpił go Paweł Kiełek, który przegrał z „Ledą” po jednogłośnej decyzji sędziów. Od tego czasu, między Gładkowiczem, a Walawskim narastał medialny konflikt, dodatkowo podsycany rywalizacją klubową pomiędzy Octopus Łódź a Berserker’s Team.

”To prawda, że były między nami medialne przepychanki. Co się odwlecze, to nie uciecze… On jest dla mnie osobą irytującą. Nie jestem jasnowidzem i nie wiem, jak to wyjdzie, ale zamierzam to potraktować bardziej jak solówkę niż sportowy pojedynek.” – mówi zmotywowany Walawski


”Cieszę się, że 22 września będę mógł wyjaśnić i zamknąć ten rozdział w moim życiu. Skończy się to gdybanie i spekulacje na temat naszej niedoszłej walki, która miała się odbyć w programie Tylko Jeden . Rywal jest mi obojętny, do każdej walki podchodzę na sportowo, bo tak zostałem wychowany. Uważam jednak, że Piotrek nie będzie w stanie wyjść do walki z chłodną głową. Jestem też przekonany, że nie będzie próbować mnie obalać ze względu na moje umiejętności parterowe oraz jego poprzednie walki. Szykujcie się więc na brutalną wojnę w stójce!” – kończy „Clark Kent”.

 

Karta walk gali Babilon MMA 38:

Walka wieczoru o tymczasowy pas w wadze półśredniej (do 77 kg):

5 x 5 min – Tymoteusz „Miodożer” Łopaczyk (9-3) vs Marek „Grizzly” Jakimowicz (3-2)

Walka w wadze półciężkiej (do 93 kg):

3 x 5 min – Bartek „Clark Kent” Gładkowicz (9-4) vs Piotr „Leda” Walawski (11-9-1)

Walka w wadze półciężkiej (do 93 kg):

3 x 5 min – Sergiusz Zając (3-1) vs Dominik Owsiany (2-3)

Walka K1 w kategorii do 91 kg:

3 x 3 min – Łukasz „Kudłaty” Bartnik vs Paweł „Mular” Mularczyk

Walka w wadze piórkowej (do 66 kg):

3 x 5 min – Błażej Majdan (4-4) vs Bartek Stawinoga (1-1)

Walka w wadze półśredniej (do 77 kg):

3 x 5 min – Krystian Szczęsny (2-2) vs Adrian Żak (1-2)

Informacja prasowa

Dodaj komentarz