MMA Attack 4. Artur „KORNIK” Sowiński: Zawsze chciałem walczyć jak Dawid z Goliatem!

4 września na gali MMA Attack 4 w Będzinie w walce K-1 bez limitu wagowego były mistrz KSW kategorii piórkowej oraz EFM Show kategorii lekkiej Artur Sowiński zmierzy się z dwukrotnie cięższym przeciwnikiem! – Od czasów PRIDE podobały mi się walki Dawida z Goliatem. Zawsze chciałem się zmierzyć z kimś dużo większym, a teraz spełniam to marzenie – mówi „KORNIK” przed pojedynkiem z ponad 130-kilogramowym „BUBU” z Gromdy.
 
– Dążyłem do takich walk, zanim to było modne. Teraz nastała moda na freak-fighty i starcia mniejszych zawodników z olbrzymami, ale ja chciałem tego od zawsze i teraz nareszcie się doczekałem. „BUBU” waży jakieś 130 kilo i jest naprawdę ciężkim gościem. Zobaczymy, czy będzie też ciężkim przeciwnikiem w klatce. Ja będę bazował na swojej szybkości i dynamice. Nie będę wchodził z nim w wymiany, chcę to rozegrać sprytnie. Myślę, że wykorzystam swoje atuty i „BUBU” nieraz będzie w tej walce liczony. Wielki pada z wielkim hukiem! – prognozuje przebieg pojedynku 35-letni Artur Sowiński. – Nie chciałbym się przekonać o sile jego ciosu. Jeśli chodzi o atuty i mocne strony „BUBU” to na pewno jest duży, silny, ciężki i restrykcyjnie trzyma dietę, a jeśli chodzi o wady to na pewno kiepsko dobiera sobie przeciwników. Nie powinien godzić się na walkę ze sportowcem, bo to musi się skończyć jego porażką.
 
Transmisja z gali MMA Attack 4 tylko w systemie PPV dostępna na www.mma-attack.pl oraz WP Pilot, a także FITE TV poza granicami Polski. W ciągu kilkunastu godzin organizatorzy odsłonią jedną z ostatnich kart – będzie to sportowy pojedynek z udziałem jednego z najsłynniejszych freak-fighterów, który podejmie się wielkiego wyzwania i zmierzy się z zawodowcem znanym m.in. z gal KSW.

Karta walk gali MMA Attack 4:

Walka wieczoru w wadze ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min – Adam Wieczorek (10-2) vs Oli „The Spartan” Thompson (21-15)

Co-main event w wadze open:
3 x 3 min – TBA vs TBA

Walka w wadze superciężkiej (+120 kg):
3 x 5 min – Zuluzinho „Little Zulu” (12-11) vs Serigne Ousmane Dia „Bombardier” (3-1)

Walka K-1 bez limitu wagowego:
3 x 3 min – Artur „Kornik” Sowiński (22-14) vs Piotr „Bubu” Ćwik

Walka w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Tomasz Jakubiec (10-4) vs David Ramires (8-5)

Walka w umownym limicie do 86 kg:
3 x 5 min – Robert Bryczek (13-5) vs Mateusz „Pająk” Strzelczyk (11-12-1)

Walka w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Łukasz Stanek (9-7) vs Henry „Herculeez” Fadipe (10-9-1)

Walka w wadze lekkiej (do 70 kg):
3 x 5 min – Krystian Blezień (6-3) vs Mateusz Makarowski (7-5-1)

Darmowa walka: BURNEIKA vs OZDOBA >>>

Bilety na galę MMA Attack 4 są już dostępne w serwisie KupBilecik.pl. Na imprezie zagra DJ Hazel. Transmisja tylko w systemie PPV. Kup już teraz!

Dodaj komentarz