Młody Muran w High League! Kolejna walka już 10 grudnia!

Jeden z najpopularniejszych polskich freak-fighterów, Mateusz Murański, zadebiutuje w HIGH League! “Muran” stoczy swój pojedynek już 10 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl. 

“Muran” przebojem wdarł się do świata freak-fightów. To zawdzięcza przede wszystkim konfliktowi z Arkadiuszem Tańculą, swoim dawnym przyjacielem z serialu „Lombard. Życie pod zastaw” Telewizji Puls. Aktualnie Murański w pełni skupia się na walkach i bije się lepiej niż niejeden zawodowiec.

W MMA Murański stoczył dotychczas sześć starć, z czego triumfował w czterech z nich. Pokonywał Artura „Epic Cheat Meala” Syca, Norberta „Warszawskiego Dresika” Janeckiego, Marcina „Mielonidasa” Makowskiego i znanego z HIGH League Alana „Alanika” Kwiecińskiego. Dwukrotnie pokonywał go Arkadiusz Tańcula.

Poza tym “Muran” ma na swoim koncie dwie walki na zasadach boksu. Ponosił porażki, jednak nie ma powodów do wstydu. Przegrywał z Kasjuszem „Don Kasjem” Życińskim i doświadczonym zawodnikiem MMA, Vasem „Psychopatą” Bakoceviciem.

Mateusz Murański to nie tylko mocny zawodnik o wielkim sercu do walki, ale również słynny zadymiarz. Można być pewnym, że podczas konferencji i programów z jego udziałem temperatura wzrośnie! Nadszedł czas na jego debiut w HIGH League.

Nazwisko jego rywala i szczegóły starcia zostaną ogłoszone wkrótce.

Podczas HIGH League 5 skonfrontują się też m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł “Tybori” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu. Poza tym ogłoszono kolejne występy jednej z najpopularniejszych polskich influencerek, Agaty “Fagaty” Fąk, utytułowanego kickboksera i pogromcę Denisa “Bad Boya” Załęckiego, Mateusza “Don Diego” Kubiszyna, oraz popularnego lubianego streamera, Macieja “Zonego” Zoniuka.

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. Bilety na wydarzenie w łódzkiej Atlas Arenie są dostępne w serwisie Eventim.pl!

Karta walk:
Agata “Fagata” Fąk vs TBA

Alberto Simao vs Paweł “Tybori” Tyburski

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn vs TBA

Mateusz “Muran” Murański vs TBA

Maciej “Zony” Zoniuk vs TBA

-Informacja prasowa.

Dodaj komentarz