Młode Gliwice przed The War 5: To będzie całkiem inna walka!

Głównym daniem piątkowej gali THE WAR 5 w Arenie Gliwice będzie starcie grupowe 3vs3 miejscowej ekipy MŁODE GLIWICE z bitną ekipą JAMNIKÓW, która postawiła im tak zacięty opór w ubiegłym roku na THE WAR 4. Oba składy wymieniły po jednym zawodniku i są gotowe na rewanż, który tym razem odbędzie się na terenie fanatyków Piasta. Zasady ustawki? Walka w stójce + dobijanie rywali w parterze. Bilety na THE WAR 5 są jeszcze dostępne w serwisie eBilet. Transmisja tylko w PPV na www.thewar5.pl.

Bilety dostępne w serwisie eBilet >>>

– Interesuje nas tylko zwycięstwo! Zgodziliśmy się na rewanż w stójce, gdzie rywale mają od nas większe doświadczenie, bo chcemy znów się sprawdzić. W naszym składzie i składzie przeciwników jest po jednej zmianie, dlatego ta walka będzie całkiem inna niż poprzednia. Jedyna presja jest na nas, bo to walka u siebie przy sporej publiczności – mówi GILU z ekipy MŁODE GLIWICE. – Wynik może być tylko jeden, a przebieg? Zobaczycie już w piątek. Twarda i mocna walka do samego końca!

Składy:

MŁODE GLIWICE wystąpią w składzie: GILU (182 cm / 108 kg / BOKS) x MICHAŁ (181 cm / 80 kg / MMA) x ROGI (180 cm / 90 kg / MMA)
JAMNIKI wystąpią w składzie MANIU (181 cm / 95 kg / BOKS) x LARFI (189 cm / 113 kg / BOKS) x KEBI (180 cm / 80 kg / BOKS)

Zobacz pierwszą walkę MŁODE GLIWICE vs JAMNIKI >>>

W indywidualnym turnieju mężczyzn o nagrodę w wysokości 50 tysięcy rywalizować będzie 8 zawodników. Walki będą się odbywać w piąstkówkach na dystansie 4 rund po 2 minuty + 5 runda bez limitu czasowego (do rozstrzygnięcia). Zasady nie zmieniły się od poprzednich edycji: K1 + łokcie + uderzenia głową. Nie będzie parteru. Wśród uczestników przewijają się nowe twarze i postacie znane dobrze z poprzednich edycji lub innych gal sportów walki.

Lista startowa turnieju:

1. Miłosz „BEZIMIENNY” Wodecki (191 cm / 110 kg / K1)
2. Dariusz „BULA” Kiełczewski (195 cm / 92 kg / BOKS)
3. Mikołaj Homa (194 cm / 114 kg / K1)
4. Łukasz „ZAMEK” Szmajda (186 cm / 110 kg / BOKS)
5. Miłosz „WĄSU” Wąsik (180 cm / 87 kg / MMA)
6. Szymon „SOŁI” Sołtys (190 cm / 91 kg / K1)
7. Michał „MICHU” Kuźniak (190 cm / 102 kg / K1)
8. Dominik Owsiany (180 cm / 93 kg / MMA)

Transmisja tylko w PPV na thewar5.pl >>>

– Sam wywodzę się z takich ulicznych klimatów i niekiedy widzę w tych chłopakach siebie z dawnych lat. Chcą wejść i się bić, nie kalkulują, bo THE WAR to może być dla niektórych trampolina do kariery. To my odkryliśmy Soroko. Przewijali się u nas różni wojownicy, którzy potem toczyli walki na innych galach. Może znów ktoś odpali się w klatce i na wywiadach, mam satysfakcję z tego, że dajemy chłopakom szanse, żeby mogli się pokazać i przebić. Nigdy nie wiadomo, kiedy trafi się kolejna ciekawa postać – kończy Załęcki.

Gala THE WAR 5 odbędzie się w piątek 5 maja w Małej Arenie Gliwice. Bilety dostępne w serwisie eBilet w cenie od 100 PLN. Transmisja tylko w PPV (od 29,90 PLN).

-Informacja prasowa.

Dodaj komentarz