Mike Tyson oficjalnie wraca na ring! Pojedynek dwóch mistrzów!

Po wielu miesiącach spekulacji w końcu oficjalnie możemy ogłosić, że legendarny pięściarz, Mike Tyson powraca na ring bokserski! Rywalem ,,Bestii” będzie inny wybitny bokser, Roy Joner Jr.

TMZ podaje, że walka pokazowa odbędzie się już 12 września w Kalifornii i została zakontraktowana na 8 rund. Roy Jones Jr. to były mistrz świata w kategorii średniej (IBF), super średniej (IBF), półciężkiej (WBC – trzykrotnie, WBA – dwukrotnie i IBF) i ciężkiej (WBA), a także srebrny medalista olimpijski z Seulu.

https://www.instagram.com/p/CC_n4XYhkG6/?fbclid=IwAR1R-uibPu5Qs406vUVseFemkgTN-Af6awb9hIfcb83QaJduqU9_oy281dI

Mike Tyson już od pewnego czasu bombardował media społecznościowe prezentując swoją fantastyczną formę. Najmłodszy w historii mistrz wagi ciężkiej pomimo swojego wieku (54 lata) wydaje się, że nie stracił swoich atutów jakimi bez wątpienia były dynamika i siła ciosu. Powrót „Żelaznego Mike’a” na ring niesie za sobą również cel dobroczynny.  Część pieniędzy, jak informuje Przemysław Garczarczyk, zostanie przekazana na cele charytatywne. Jedno jest pewne, powrót Mike’a Tysona na ring to wielkie wydarzenie w świecie sportu i okazja dla starszych fanów na przypomnienie sobie emocji, jakie zawsze towarzyszyły przy występach Amerykanina.

Dodaj komentarz