Michał Pasternak zawalczy na OKTAGON 33 we Frankfurcie już w czerwcu

Kolejny reprezentant Polski został zapowiedziany jako jeden z zawodników walczących podczas nadchodzącej gali OKTAGON 33.

Karta walk na zaplanowaną na 4 czerwca galę czesko-słowackiej federacji OKTAGON MMA, która tym razem odwiedzi Frankfurt, jest już prawie zapełniona. Już od jakiegoś czasu, w mediach społecznościowych pojawiają się kolejne zestawienia.

Najświeższym z nich, jest ogłoszony wczoraj pojedynek w wadze półciężkiej, pomiędzy pochodzącym z Czech weteranem Karlosem Vémolą (31-6), a Michałem Pasternakiem (16-7).

https://www.instagram.com/p/Cd1KmXDo4Ov/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Dla „Wampira” będzie to debiut w organizacji OKTAGON. Polak, trenujący na co dzień w Akademii Sportów Walki Wilanów pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego, występował wcześniej w wielu polskich i zagranicznych federacjach, m.in. PLMMA, Babilon, ONE Championship, a ostatnio stoczył nawet dwa pojedynki we „freakfightowej” organizacji MMA-VIP prowadzonej przez Marcina Najmana. 

Karlos Vémola to prawdziwa legenda czeskiego MMA. 36-latek, ponad dekadę temu toczył nawet swoje walki w UFC. Po tej przygodzie wrócił do ojczyzny i bił się na mniejszych, lokalnych galach, aż do 2019 roku, kiedy to zadebiutował pod sztandarem OKTAGON MMA, w którym do dzisiaj przegrał tylko jeden raz – z Attilą Veghiem (33-9-2) podczas gali o numerze 15.

Warto odnotować, że podczas czerwcowej edycji OKTAGON MMA, we Frankfurcie zawalczy również wielu innych Polaków. Potwierdzone są już nazwiska tj. Adam Niedźwiedź, Adam Pałasz, bracia David i Martin Zawada, a także dobrze znani m.in. z KSW Ivan Buchinger oraz Christian Eckerlin.

Dodaj komentarz