Michał „Kornik” Kornacki w turnieju WOTORE 6! Czy dobry występ da mu walkę z Arturem „Kornikiem” Sowińskim?

Michał „Kornik” Kornacki wystąpi w turnieju WOTORE 6 Wielki Rewanż! Zawodnik z Piaseczna nie poddaje się kontuzjom i chce udowodnić swój charakter! Dobry występ turnieju może być przepustką do walki z Arturem „Kornikiem” Sowińskim, który na swoim instagramie wyraził taką chęć. Byłaby to „walka o pseudonim”. WOTORE 6 Wielki Rewanż – 21 października, Konstancin- Jeziorna koło Warszawy.
Pochodzący z Piaseczna zawodnik swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął od zapasów, które treniwał ponad 16 lat. Lata doświadczeń, warsztat techniczny i zacięcie do walki to jego główne atuty. Jako jedyny z turniejowej ósemki, zna już arenę WOTORE. Kontuzja uniemożliwiła mu dalszą walkę w Turnieju WOTORE 5. Wraca, aby pokazać się z jak najlepszej strony.
Walka Bartosza „Ufola” Kwiatkowskiego z Michałem „Kornikiem” Kornackim:
Co ciekawe na swoim instagramie chęć walki z Michałem Kornacki wyraził ten „bardziej popularny” Kornik – Artur Sowiński. Były międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej chce „walki o ksywę/pseudonim” na arenie WOTORE! Zarząd WOTORE wstępnie wyraża chęć zorganizowania takiej walki, pod warunkiem dobrego występu Michała Kornackiego na WOTORE 6.
WOTORE 6 Wielki Rewanż już 21 października, Konstancin-Jeziorna koło Warszawy.

Dodaj komentarz