Menedżer Jonesa: ”Błachowicz jest następny”!

Ogłoszenie starcia mistrzowskiego wagi półciężkiej pomiędzy obecnym mistrzem Jonem Jonesem (26-1,1NC), a Janem Błachowiczem (26-8) wydaje się być kwestią czasu. 

Możemy tak stwierdzić po słowach Abe Kawa, czyli menadżera Jonesa, który w wywiadzie dla MMA Junkie Radio powiedział, że na ten moment jego podopieczny chce walki z Janem:

„Jones powiedział, że Błachowicz jest następny. Jon nigdy nie unikał pretendenta numer jeden. Przez całe swoje życie walczył z pretendentami, właśnie to cały czas robił. Mogę powiedzieć, że Reyes, Błachowicz, Teixeira, Santos – wszyscy w moich oczach są tacy sami. Nikt z nich nie ekscytuje bardziej niż inni. Błachowicz może, bo to jest jedyny, którego nie widzieliśmy w starciu z Jonem. Widzieliśmy Glovera, widzieliśmy Santosa, widzieliśmy Reyesa. Błachowicz jest jedynym, którego nie widzieliśmy z Jonem i to przez to on może być tym jedynym i właśnie nim jest. Wierzę, że ma największe prawo być numerem jeden. Nigdy wam jednak nie powiem, kogo innego Jones ma w swojej głowie, niż powiedział, a on właśnie powiedział, że jest to Błachowicz.”

Czyli zostaje nam cierpliwie czekać i #JanVsJon stanie się faktem!

Dodaj komentarz