Mateusz Legierski kontuzjowany! Wypada z walki na OKTAGON MMA.

Gala OKTAGON Prime 5, podczas której swój pojedynek miał stoczyć Mateusz Legierski już za tydzień. Jak się jednak okazało, Polaka nie zobaczymy podczas słowackiego wydarzenia.

Na zbliżającej się gali czesko-słowackiej federacji OKTAGON, która odbędzie się 26 marca w słowackim Šamorinie, zapowiedziano aż 3 starcia, w których udział mieli wziąć reprezentanci Polski. Niestety – jak się dzisiaj okazało – jedno z nich nie dojdzie do skutku.

Mowa tu o zapowiadanym od dawna pojedynku, w którym to Mateusz Legierski (7-1) miał stanąć oko w oko z Czechem Mateušem Kohoutem (6-4). Jak możemy się jednak dowiedzieć na mediach społecznościowych federacji, „Dynamit” wypadł z walki z powodu odniesionej kontuzji.

Zawodnikiem, który zastąpi Legierskiego, okazał się być trenujący w Berlinie Turek – Arda Adas (11-5).

W najbliższą sobotę, ujrzymy więc dwóch „naszych” fighterów, a będą nimi Marcin Łazarz (13-7) oraz wypożyczony z Babilon MMA Karol Kutyła (6-2). Transmisja wydarzenia w systemie PPV pod adresem oktagon.tv

Przypomnijmy, że Mateusz Legierski to były mistrz wagi lekkiej federacji OKTAGON MMA. Polak „za miedzą” był niepokonany, aczkolwiek zdecydował się podpisać kontrakt z KSW, przez co został mu odebrany mistrzowski pas.

Dodaj komentarz