Mateusz Głuch zawalczy w eliminatorze do walki o tytuł na TFL 21!

Mateusz Głuch wystąpi na gali TFL 21 w Kozienicach, a jego pojedynek będzie eliminatorem do walki o pas mistrzowski TFL – Thunderstrike Fight League!

 

Mateusz Głuch MMA Fighter po cennej wygranej na TFL 20 SKY Tattoo Radom NIGHT, stanie przed kolejną szansą wejścia na szczyt organizacji TFL. Po czterech wygranych i jednej porażce pod banderą TFL, już 5 września w amfiteatrze miejskim KCRiS – Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu pracownik ENEA KOZIENICE, powalczy w eliminacyjnej walce dającej szanse pojedynku o pas mistrzowski TFL w kategorii półśredniej. Dokładnie rok temu zawodnik reprezentujący Kozienice oraz Radom w walce mistrzowskiej przegrał z fenomenalnym Francuzem Nassourdine Imavov ale nie złożył broni:

 

„Tego dnia nie byłem sobą. Wszyscy Ci którzy mnie znają wiedzą, że nigdy się nie poddaje i zrobię wszystko by zdobyć swoje marzenia. Imavov to światowej klasy zawodnik ale my w Radomski Klub Taekwon-do (RKT RADOM) u trenera Gierman Anfinogienow mamy taki sam potencjał i wiem, że mogę pokonać faworyta. Skupiam się jednak na nadchodzącej walce, która będzie równie ciężka. Mój przeciwnik idzie jak burza, jest postacią od początku związaną z TFL, ma trzy wygrane z rzędu, jest doświadczony i niebezpieczny! To będzie prawdziwa wojna godna walki wieczoru! „komentuje Mateusz Głuch MMA Fighter.

 

Gala TFL 21 Kozienice odbywa sie pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gmina Kozienice Piotr Kozłowski!

 

źródło: Facebook

Dodaj komentarz