Mateusz Gamrot wskazał rywala z którym chciałby się zmierzyć w debiucie dla UFC!

Jeden z najlepszych polskich zawodników, aktualny zawodnik federacji KSW Mateusz Gamrot otwarcie wyznaje, że jego sportowym celem jest walka dla największej organizacji na świecie- UFC.

Podczas emisji ostatniego odcina „Octagon Live” mogliśmy oglądać rozmowę z „Gamerem”, oraz jego menagerem Pawłem Kowalikiem, którzy zdradzili co nieco odnośnie planów przyszłościowych.

„Gamer” zapytany o rywala, z którym chciałby się zmierzyć podczas debiutu dla UFC odpowiedział:

„Na przykład z Islamem mógłbym się zmierzyć, bo go uważam za bardzo mocnego zawodnika . Jest szykowany jako następca Khabiba. Uważam, że powinien być dużo wyżej niż na 14. miejscu. A stylistycznie walczy tak samo jak ja, bo jest również bardzo dobrym zapaśnikiem, stoi jako mańkut, używa bardzo mocno swoich zapasów, więc z nim chciałbym się sprawdzić.”

Islam Makhachev to aktualny zawodnik UFC, oraz sparingartner obecnego mistrza kategorii lekkiej Khabiba Nurmagomedova.  Islam aktualnie znajduję się na fali 6 zwycięstw z rzędu. Dla największej UFC walczy od 2015 roku. Sklasyfikowany na 14 miejscu rankingu wagi lekkiej Islam, przez wielu ekspertów nazywany jest „następcą Khabiba”.

Uważacie, że jest to dobry rywal dla Matusz na debiut w UFC?

Dodaj komentarz