Marta Linkiewicz w TOP 25 w Polsce?

Fame MMA od gali z numerem 3 do swoich wydarzeń dodaje pojedynki kobiet. Najbardziej doświadczoną zawodniczką organizacji jest Marta Linkiewicz, która stoczyła trzy pojedynki, na koncie ma dwie wygrane oraz porażkę w walce o kobiecy pas Fame MMA.

Serwis tapology.com pojedynki najlepszej polskiej organizacji freak fighterów uznaje za pojedynki zawodowe, co można zauważyć w rekordach zawodników. Przemysław Kosiński za pośrednictwem Twittera pokazał jak bardzo pojedynki kobiet są brane pod uwagę przez owy serwis, ponieważ w Polskim rankingu kobiet P4P Marta Linkiewicz zajmuje 25 miejsce.

Największym zaskoczeniem jest brak dwóch najlepszych Polskich zawodniczek Joanny Jędrzejczyk i Karoliny Kowalkiewicz które na codzien walczą w organizacji UFC i bezwzględnie stawia ich to na czele rankingu. 25 miejsce Linkiewicz zajmuje razem z innymi znanymi zawodniczkami Judytą Rymarzak oraz Kamilą Porczyk.

Zaznaczyć trzeba że to ostatnie miejsce pośród zawodniczek startujących w walkach zawodowych. Na miejscach poniżej znajdują się zawodniczki które dotychczas toczyły jedynie pojedynki amatorskie.

Marta Linkiewicz do klatki Fame MMA powróci już 5 września, jej rywalką będzie Marta „Martirenti” Rentel

Dodaj komentarz