Marian Ziółkowski vs Maciej Kazieczko na KSW 54!

Fani KSW powinni przygotować się na niezapomniane starcie w czubie kategorii lekkiej. 29 sierpnia na gali KSW 54 autor jednego z najbardziej widowiskowych nokautów w historii organizacji, Maciej Kazieczko (6-1, 3 KO) spotka się z okupującym od lat czołowe miejsca w rankingu dywizji do 155 funtów, Marianem Ziółkowskim (21-7, 5 KO, 12 Sub). Miejsce odbywania się wydarzenia zostanie ogłoszone wkrótce.

 

Marian Ziółkowski ostatnią walkę stoczył ponad rok temu z Gracjanem Szadzińskim, którego zdominował na dystansie trzech rund i wygrał na punkty. Była to trzecia walka w KSW dla Mariana. Pierwszą walkę przegrał z Kleberem Koike Erbstem, w drugiej walce wygrał przez decyzję z Grzegorzem Szulakowskim.

 

Maciej Kazieczko prawie całą zawodową karierę spędził w KSW, tylko jedną walkę stoczył poza tą organizacją. Ostatnią walkę skończył w niemal 24 sekundy. Pokonał wtedy przez nokaut Michaela Dubois’a. Oprócz wygranej ze Szwajcarem wygrał dwa ostatnie pojedynki przez decyzje z Bartłomiejem Koperą i Maciejem Kalicińskim. Jedyną porażkę w jego karierze zaserwował mu Gracjan Szadziński.

 

 

Dodaj komentarz