Marian Ziółkowski o propozycji walki we freakach (VIDEO)

Były mistrz wagi lekkiej KSW- Marian Ziółkowski (25-8-1,1NC) w programie ”MMA STUDIO” zdradził, że dostał propozycję walki we freakowej organizacji. 

”Golden Boy” to czołowy polski zawodnik kategorii do 70 kilogramów w naszym kraju. W swojej karierze sięgał po tytuły mistrzowskie PLMMA czy też KSW. Niestety, póki co Marian od 1.5 roku nie stoczył żadnego pojedynku, z czym związane są problemy zdrowotne.


Kariera Mariana mogło potoczyć się całkiem innaczej. W programie ”MMA Studio” dowiedzieliśmy się ciekawostki z życia zawodnika. Chodzi mianowicie o sporą ofertę dla Ziółkowskiego od jednej z freakowej organizacji, która wywołała wielkie zaskoczenie u Mariana:

“Mogę Wam zdradzić, że po tej kontuzji przed walką na Narodowym, gdzieś z dwa miesiące później dostałem propozycję od jednej z organizacji freakowych. I nawet oferowali mi większą kasę niż KSW za Parnassa. Ale nie było w ogóle opcji dla mnie. Ja nie mam w głowie, żeby bić się teraz z jakimiś czubami tylko mam ambicje sportowe. Chcę wrócić, zdobyć pas i w ogóle nie było opcji, Ale porąbane jest to, jaka tam kasa wjeżdża!”

Dodaj komentarz