Marek Samociuk vs Michał Pasternak na Wotore 3!

Choć nie znamy jeszcze daty trzeciego turnieju, już poznaliśmy jedną z walk, która podczas niego się odbędzie. Michał Pasternak pokonał w finale Kacpra Miklasza, a w wywiadzie po walce wyzwał do walki zwycięzcę pierwszego turnieju Wotore i zwycięzcę jednego z dzisiejszych Superfightów.

Włodarz Wotore wyraził chęć na ten pojedynek, więc możemy już tylko zacierać sobie ręce na pojedynek triumfatorów dwóch pierwszych edycji Wotore.

Samociuk pokonał w dzisiejszej „super-walce” Denisa Załęckiego przez TKO. Michał Pasternak w dzisiejszym turnieju w pierwszej walce trafił na Damiana Burego, którego pokonał w blisko 4 minuty przez ciosy w parterze. W walce półfinałowej miał zmierzyć się z Michałem Bańbułą, lecz ten nie był zdolny do stoczenia pojedynku i w półfinale obejrzeliśmy rewanż Burego z Pasternakiem, który skończył się w 37 sekund. Pasternak wygrał przez skrętówkę. W finale trafił na najmłodszego uczestnika turnieju, którego pokonał przez poddanie po dwóch minutach i dwudziestu siedmiu sekundach.

 

 

 

Dodaj komentarz