Marcin Prachnio z ostatnią szansą od UFC!

Mimo dwóch szybkich porażek przez nokaut, zawodnik wagi półciężkiej Marcin Prachnio (13-4) dostanie trzecią szansę od UFC! 

Prachnio zadebiutował w najlepszej organizacji MMA na świecie w lutym 2018 roku, dzięki świetnym występom w azjatyckim ONE Championship. Niestety, debiut Polaka nie należał do udanych, 32-latek został znokautowany już w pierwszej rundzie przez Sam’a Alvey’a (33-14,1NC).

Po bolesnym debiucie, Marcin wrócił do akcji siedem miesięcy później w starciu z Magomedem Ankalaevem (13-1), który tak jak on, przegrał w swojej pierwszej walce w UFC. W tej walce, Polak niestety też nie miał za dużo do pokazania, bo już w pierwszej rundzie został ciężko znokautowany high-kickiem.

Teraz, gdy od ostatniej walki Marcina w UFC minęło blisko dwa lata i wydawało się, że po dwóch szybkich porażkach, zawodnik pożegna się z organizacją Dana White, okazuje się że Prachnio otrzyma trzecią szansę i wystąpi 22 sierpnia na gali UFC Fight Night w Las Vegas. Skrzyżuje tam rękawice z Mike’m Rodriguezem (10-4,1NC), który na cztery swoje pojedynki w UFC, wygrał tylko jeden.

Dodaj komentarz