Marcin Najman zabiera głos w sprawie walki z Popkiem!

Marcin Najman zabiera głos w sprawie potencjalnej walki z Popkiem. Podaje także proponowane nazwiska do walki z „Królem Albani”!

Wczoraj poznaliśmy nowo zakontraktowanego zawodnika Fame MMA, który również wystąpi w walce wieczoru na najbliższej siódmej edycji. Będzie to „Popek Monster”. Na ten moment nie znamy rywala „Króla Albani”, lecz wielu ludzi spekuluje, że będzie to Marcin Najman, który również potwierdził swoją obecność na siódmej edycji gali freaków.

Popularny „El Testosteron” na swoim instagramie opublikował filmik w którym dementuję wszystkie spekulacje na temat walki z „Popkiem”:

„Posłuchajcie, nie załączajcie mnie do tych dyskusji na temat kto będzie następnym rywalem Popka na najbliższej gali. Widziałem w tych komentarzach wiele spekulacji, że to ja mam być następnym rywalem jego następnym rywalem, więc pragnę stanowczo zdementować, nie to nie ja będę rywalem Popka. Moje pożegnanie odbędzie się w dwóch aktach i będzie dla was na pewno bardziej interesujące niż walka z Popkiem.”

Najman zaproponował także potencjalne nazwiska do walki z „Królem Albani”:

„Gdybym był włodarzem Fame MMA i tak jak wy chciałbym pospekulować, kogo najchętniej bym widział jako jego przeciwnika to w pierwszej kolejności Pomidora. W drugiej może Żuroma. A jeśli te opcje nie wypalą to wiem, że Bestia Piechowiak, aż się pali do tej walki, czeka w blokach tylko na zielone światło do tej walki. Także kto wie. Pozdrowienia i wszystkiego dowiecie się na najbliższej konferencji Fame MMA.”

 

Dodaj komentarz