Marcin Najman z pozwem od FAME MMA!

„El Testosteron” za sprawą swoich mediów społecznościowych poinformował, że pojawił się pozew sądowy od federacji FAME MMA. Wszystko to jest związane z sytuacją, która miała miejsce 21 listopada 2020 roku, podczas jego walki z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim na 8 edycji wspomnianej organizacji.

 

Marcin Najman na swoim Twitterze ogłosił, że FAME MMA, zdecydowało się pozwać jego managment, a wszystko przez wcześniej zaistniałe kontrowersje podczas ostatniego pojedynku Najmana na gali FAME:

 

Przypomnijmy, że na 8 edycji FAME MMA, Marcin Najman zawalczył w boksie w małych rękawicach z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim. Starcie to było co-main eventem, a ładunek emocjonalny przed walką był ogromny. Obaj panowie się nienawidzili, a różne potyczki słowne między nimi, stały na porządku dziennym. Kibice na pewno nie spodziewali się tego co miało nastąpić w samej walce, gdyż już na początku potyczki Najman obalił Kasjusza. Sędzia uspokoił Marcina i odjął mu jeden punkt, lecz od razu po wznowieniu pojedynku częstochowianin wyprowadził niskie kopnięcie, które spowodowało jego dyskwalifikacje. W klatce powstała awantura, a trener Najmana, Damian Herczyk wykręcił nogę „Don Kasjo” powodując jego kontuzję. Całe zajście możecie zobaczyć poniżej:

Dodaj komentarz