Marcin Najman wyśmiewa Don Kasjo: „Dostał rozwolnienia, gdy usłyszał propozycję walki”!

Marcin Najman już 5 września na kolejnej gali FAME MMA stoczy swój trzeci bój w tej federacji. Telenowela z poszukiwaniami odpowiedniego rywala dla popularnego boksera trwa na dobre, a już 26 lipca wszyscy dowiemy się kto będzie rywalem „El Testosterona”. Warto również dodać, że występ na FAME MMA 7 nie będzie ostatnim w karierze Marcina, ponieważ już wcześniej zapowiedział, że pożegnanie z ringiem nastąpi w dwóch aktach!

Po szybkim zwycięstwie w walce z Bonusem BGC, przyszła porażka z debiutującym w MMA Piotrem Piechowiakiem. Po tej walce Najman głośno mówił o tym, że planuje zakończyć karierę, jednak kolejka chętnych na walkę rosła z dnia na dzień. Teraz już wiemy, że przed Najmanem jeszcze przynajmniej dwa pojedynki, a jedną z proponowanych osób jest znany z programu Warsaw Shore oraz również walczący w FAME MMA były amatorski bokser – Kasjusz Życiński!

Don Kasjo wielokrotnie wspominał, że chce podjąć walkę z Najmanem w boksie, aby nie pozostawiać złudzeń po pokonaniu go w jego bazowej płaszczyźnie. Wygląda jednak na to, że Kasjusz dostał propozycję walki z Marcinem Najmanem w MMA, ale na tą propozycję nie przystał.

Kto więc Waszym zdaniem będzie rywalem Marcina w kolejnej walce??

Dodaj komentarz