Marcin Najman ostro o Jacku Murańskim!

Marcin Najman atakuje Jacka Murańskiego w jednym z wywiadów! ”El Testosteron” uważa, że Jacek wystraszył się walki z nim!

Do starcia obu zawodników miało dojść podczas szóstej edycji High League, jednak sprawy prywatne Jacka (śmierć syna) doprowadziły do odwołania walki. Teraz Panowie wrócili do tematu walki i ponownie postanowili poddymić.
W wywiadzie dla FightSportu, Najman przyznał, że tak naprawdę to Jacek ”obsrał” się pojedynku z nim i dlatego do niego nie doszło:

”Ja wiem dużo więcej od was. Gdyby nie to, że chyba przedwczoraj tam on się zaczął uwewnętrzniać, że jakaś walka 2 na 2, że taka była planowana, to ja wam mogę już dzisiaj powiedzieć…tak, koniec końców obsrał się przed tą walką. Miało tam być dwóch na dwóch i mnie takie walki nie interesują. On się nie będzie zasłaniał i jeżeli ma dojść do walki Najman vs. stary Murański to ma być to walka 1 na 1. Jak był taki bohater, jak zaczepiał moje dziecko to niech pokaże jakim będzie bohaterem i niech wychodzi jeden na jeden. Żadne jakieś zasłanianie się za plecami kogoś innego w walce mnie nie interesuje. Ja do żadnej walki dwóch na dwóch nie wychodzę. Jestem otwarty na taką walkę, ale klasycznie – 1 vs. 1. Po tym jak wjechałem w niego tym frontem na przedstawieniu tej walki podczas gali High League 5, szukał sposobu, żeby jakoś ominąć tą rywalizację 1 na 1. Mówię teraz oficjalnie, nie ma możliwości walki dwóch na dwóch, żeby on się za kogoś chował.”

Dodaj komentarz