Marcin Najman odpowiada Piotrowi Świerczewskiemu

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich zawodników MMA- Marcin Najman (2-5) za pomocą mediów społecznościowych odpowiedział na wezwanie do walki byłemu piłkarzowi Piotrowi Świerczewskiemu (1-0).

Konflikt obu Panów zaczął się od wywiadu ”Świra” z Interią, gdzie wyraził chęć zawalczenia z Marcinem. Na odpowiedź ”El Testosterona” nie musieliśmy długo czekać. Za pomocą mediów społecznościowych Najman odpowiedział na wezwanie zawodnika: 

 

”W ostatnich dniach uaktywnił się bardzo Piotr Świerczewski. Zaczął krzyczeć, obrażać, grozić. Spowodowane jest to tym, że od kilku dni wie, że ja pozostaję w Fame MMA, a on, o ile w FFF traktowany jest jako gwiazda, o tyle w Fame MMA nie ma dla niego miejsca i dlatego nasza walka staje się praktycznie niemożliwa. To z kolei powoduje, że koło nosa przeszła mu wielka wypłata. Stąd te wyrazy frustracji i ataki w moim kierunku”

 

Po tych słowach, Marcin zwrócił się bezpośrednio do Piotra, gdzie zaprosił go na wspólny sparing do Częstochowy:

”Posłuchaj frajerzyno, jeśli masz choć trochę godności i honoru. Jeśli bierzesz choć trochę odpowiedzialności za to, co mówisz, za te wszystkie rzeczy, które wygadujesz w moim kierunku, to zabieraj małe rękawice i przyjeżdżaj do Częstochowy. Sprawdzimy się. Na szybko, na sportowo. Od jutra jestem do dyspozycji każdego dnia. Dawaj znać.”

 

Całą wypowiedź można zobaczyć tutaj:

 

Dodaj komentarz