Marcin Łazarz kontra Rafael Xavier pod koniec marca na gali OKTAGON MMA

Jakiś czas temu, czesko-słowacka federacja OKTAGON MMA, ogłosiła walkę Mateusza Legierskiego (7-1), który 26 marca w słowackim Šamorinie skrzyżuje rękawice z Matoušem Kohoutem (6-4). Jak się okazało, nie będzie to nasz jedyny rodak podczas tej gali.

Organizacja naszych południowych sąsiadów ogłosiła na swoich mediach społecznościowych, że kolejnym starciem podczas marcowej gali Oktagon Prime 5 będzie potyczka Rafaela Xaviera (10-6) z Marcinem Łazarzem (13-7).

Łazarz to były mistrz brytyjskiej federacji BAMMA w wadze półciężkiej. Poza występami na wyspach, znany jest przede wszystkim z rodzimego podwórka – toczył boje dla największych polskich potentatów tj. FEN, Babilon czy KSW. To właśnie w tej pierwszej firmie mogliśmy zobaczyć go po raz ostatni – w lutym ubiegłego roku pokonał Wojciecha Janusza jednogłośną decyzją sędziów.

Jego brazylijski oponent legitymuje się obecnie rekordem 10-6, a swoje 3 ostatnie pojedynki wygrał pod skrzydłami OKTAGON MMA. „Kratos” występował wcześniej m.in. dla ACA, gdzie – jak jego pseudonim wskazuje – udowodnił, że posiada mocny cios.

Gala Oktagon Prime 5 odbędzie się 26 marca w miejscowości Šamorin na Słowacji. Transmisja w systemie PPV na stronie oktagon.tv

Dodaj komentarz