Marcin Held pierwszym rezerwowym zawodnikiem w turnieju wagi lekkiej PFL!

W rozmowie z naszym portalem, Marcin Held (27-8) zdradził jak klaruje się jego przyszłość w organizacji PFL, co uważa o federacji FAME MMA, możliwość pojedynku z Normanem Parke (29-7-1, 1 N/C) i wiele więcej!

 

Polak przede wszystkim nie ukrywał zaskoczenia faktem, że nie bierze udziału w turnieju wagi lekkiej PFL:

„Parę dni przed ogłoszeniem tego oficjalnie, napisali do mnie z PFL-u, że nie będę startował w turnieju, będę rezerwowym zawodnikiem. Jestem teraz pierwszym rezerwowym zawodnikiem. No gdy dostałem taką informację to napisałem do Ray’a Sefo, on poprosił mnie o numer, zaraz do mnie oddzwonił, rozmawialiśmy długo przez telefon. Mówił, że bardzo chciał, ale tam teraz zrobili te playoffy, tam jakiś dodatkowych zawodników musieli dobrać z tych playoffów, no i jakoś nie znalazło się dla mnie miejsce”.

 

Marcin został również zapytany czy byłby chętny na potencjalne starcie z Normanem Parke na gali FAME MMA i tak oto odpowiedział:

„No jak najbardziej i to nawet nie musi być w kategorii lekkiej, bo ja też normalnie mam tak 80-82 kilogramy, więc no tutaj myślę, że w 77 spokojnie moglibyśmy zawalczyć. Znam Normana, trenowaliśmy razem, ale to jest sport i taką walkę sportową jak najbardziej moglibyśmy zrobić, byłbym chętny na to”.

 

Cały wywiad z Marcinem Heldem możecie obejrzeć poniżej:

Dodaj komentarz