Makhmum Muradov chce walki w UFC i wskazuje rywala!

Podopieczny Andrzeja Kościelskiego, Makhmud Muradov wskazał rywala z którym chciałby się zmierzyć w oktagonie UFC, a jest nim jego niedoszły przeciwnik Antonio Carlos Junior.

Uzbecki zawodnik posiada aktualnie imponującą passę 13 kolejnych zwycięstw, z czego dwa ostatnie pod banderą UFC. W ostatniej walce Muradov pokonał Trevora Smitha w 3 rundzie przepięknym nokautem, za który otrzymał bonus za występ wieczoru w wysokości 50 000$.

Makhmud już wcześniej był zestawiany z Antonio Carlosem Juniorem i mieli zmierzyć się na UFC Brasilia w marcu tego roku, jednak jego przeciwnik był zmuszony do rezygnacji z pojedynku przez kontuzję. Reprezentant Ankos MMA krótkim wpisem na Facebooku, wyraził chęć ponownego zestawienia z Brazylijczykiem.

Cześć Antonio „Cara de Sapato” Jr. zauważyłem, że już wyzdrowiałeś po kontuzji i znów trenujesz, więc co Ty na to, żeby wyrównać nasze porachunki i wejść do klatki? Pokażmy wszystkim naszym fanom wielką wojnę w tej walce! Wchodzisz w to? @ mickmaynard2 @ufc @ufcrussia @ adrian1mma

Dodaj komentarz