Maciej Różański poznał rywala na debiut w Bellatorze!

„Spartan” zadebiutuje dla amerykańskiej organizacji 13 maja podczas gali Bellator London. Jego rywalem będzie Lee Chadwick (27-15-1).

W ubiegłym miesiącu świat obiegła wiadomość o angażu Maciej Różańskiego (13-3) w Bellatorze. Polscy kibice zacierali ręce na debiutancki pojedynek „Spartana” pod sztandarem amerykańskiego giganta. Dziś poznaliśmy dokładną datę pierwszego starcia Polaka oraz jego przeciwnika.

Różański może pochwalić się serią trzech zwycięstw w swoich poprzednich walkach. Ostatnie sukcesy odnosił pod banderą organizacji EFM, która po czterech galach zmieniła nazwę na EFM Show. Ubiegłe starcie stoczył w 2021 roku z Michałem Pasternakiem (15-7). „Spartan” wygrał wówczas przez jednogłośną decyzję sędziowską. Różański w przeszłości walczył między innymi dla FEN-u, Babilonu czy ACB.

Anglik ma na swoim koncie pięć stoczonych pojedynków dla organizacji Bellator MMA. 37-latek zadebiutował w federacji podczas gali Bellator Newcastle w 2019 roku, przegrywając z Fabianem Edwardsem (9-2). Zawodnik w swoim ostatnim boju zwyciężył z Arunasem Andriuskevicusem (15-5) przez niejednogłośną decyzję sędziowską na Bellator 270. Chadwick dzierżył w przeszłości pas mistrzowski dywizji średniej Cage Warriors.

Dodaj komentarz