Maciej Kazieczko przeciwnikiem Mariana Ziółkowskiego!

Według nieoficjalnych informacji zawodnik Ankosu będzie rywalem aktualnego mistrza dywizji lekkiej KSW w pierwszej obronie pasa.

Trener WCA – Robert Jocz udzielił wywiadu na łamach kanału boksujemy.tv Danielowi Omielańczukowi. Szkoleniowiec wyznał, że ‘Golden Boy’ w swojej pierwszej obronie mistrzostwa zmierzy się z Maciejem Kazieczko (7-1).

Pojedynek obu zawodników początkowo miał się odbyć podczas gali KSW 54. Walka została jednak anulowana z powodu zastąpienia Shamila Musaeva (15-0) przez Mariana Ziółkowskiego (22-8-1) w walce wieczoru z Mateuszem Gamrotem (17-1). Zawodnik Czerwonego Smoka okazał się lepszy w tym starciu.

‘Golden Boy’ zasiadł na tronie wagi lekkiej po zaciętym boju z Romanem Szymańskim (13-6) na gali KSW 57. Warszawianin wygrał pojedynek w czwartej odsłonie walki poprzez techniczny nokaut.

Kazieczko zbudował serię czterech wygranych z rzędu. W 2020 stoczył jeden pojedynek, a jego przeciwnikiem był Karlo Caput (8-2). Polak zaprezentował fenomenalną dyspozycję, co poskutkowało zakończeniem walki przez nokaut pod koniec trzeciej rundy.

Dodaj komentarz