Maciej Kawulski komentuje porażkę Marcina Wrzoska. ,,Dla Wrzoska w KSW chwilowo miejsca nie ma”!

Maciej Kawulski odniósł się do wczorajszej porażki Marcina Wrzoska na Fame 12. Szef KSW nie oszczędził byłego mistrza i zakończył współpracę z Polakiem.

Wczorajszego wieczora na gali Fame 12 w Main Evencie obejrzeliśmy pięściarski pojedynek pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Marcinem Wrzoskiem, z którego zwycięsko wyszedł ten pierwszy. Miesiąc temu Maciej Kawulski zapowiedział w jednym z wywiadów, że jeśli ,,Polish Zombie” przegra, to nie będzie miał czego szukać w KSW.

Kawulski dotrzymał słowa. W dniu dzisiejszym na swoich profilach społecznościowych ogłosił, że dla Wrzoska nie ma miejsca w KSW.

https://www.instagram.com/p/CWjGRNKIZ7z/?utm_source=ig_web_copy_link

,,Marcin, nie da się ukryć, że od jakiegoś czasu jesteśmy już dorośli.
Świat dorosłych nie zawsze bywa światem idealnym.
To nie świat kary i nagrody tylko świat konsekwencji.
To świat w, którym każdy bierze odpowiedzialność za własne czyny i decyzje.
Marcin takie decyzje podjął jakiś czas temu, a dziś stanęły przed nim związane z nimi konsekwencje.
Dorosłym nie trzeba tłumaczyć, że jadąc na mecz wyjazdowy nie zmienia się dyscypliny ( w szczególności na taniec towarzyski jeśli jesteś fighterem ) i nie zostawia się wyniku w rękach sędziów.
W dorosłym świecie słowo dane ludziom liczy się bardziej niż sława i pieniądze. Przynajmniej takim jaki ja znam i akceptuje.
Tak wiec Dla Wrzoska chwilowo w KSW miejsca nie ma i tylko od niego zależy czy ta sytuacja będzie przejściowa czy permanentna.
Mi tylko pozostaje obserwować.
Tu pozwolę sobie na apostrofę: Kasjusz, to nie ty go zwolniłeś . Marcin zrobił to sam. Ważne abyś to rozumiał i pamiętał.
I jeszcze jedno; Gdyby „król„ mój post zechciał skomentować używając charakterystycznej dla siebie frazeologii ……. To prosze aby „król” dwa razy to przemyślał. Jestem już stary i nie znam się na wszystkich młodzieżowych żartach.
Tyle na teraz. Słyszymy się jutro na poważnej konferencji ……. Choć nie tylko dla dorosłych 😉”

Wrzosek stoczył dla KSW osiem pojedynków, wygrywając cztery z nich. W latach 2016-2017 posiadał pas mistrzowski tej organizacji w kategorii piórkowej. W KSW pokonywał między innymi Artura Sowińskiego i Romana Szymańskiego. Ostatnie dwie walki przegrał na punkty z Normanem Parke i Borysem Mańkowskim.

 

Dodaj komentarz