Łukasz Siwiec z nowym rywalem na gali Babilon MMA 29. To były zawodnik Cage Warriors i Bellatora

Na karcie walk zbliżającej się gali Babilon MMA 29, która odbędzie się 10 czerwca w Radomiu, doszło do pewnych przetasowań.

Dzisiaj w mediach społecznościowych federacji Babilon, pojawił się wpis zapowiadający jeden z planowanych na tę galę pojedynków. Wygląda na to, że Konrad Rusiński (4-0) – zawodnik, z którym pierwotnie zmierzyć się miał Łukasz Siwiec (6-1), nie wystąpi na najbliższej gali, a w zamian dostaniemy międzynarodowe starcie, w którym rywalem Polaka będzie pochodzący z Włoch Alessandro Botti (16-13).

 

Łukasz Siwiec to Radomianin wywodzący się z lokalnego klubu Marga SFG Radom, a trenujący w Sportowe Puławy. W organizacji Tomasza Babilońskiego stoczył do tej pory dwie, wygrane walki. Jego nieskazitelny rekord ucierpiał przy okazji gali Armia Fight Night 8, kiedy jedyną porażkę w jego dotychczasowej karierze zafundował mu Tymoteusz Łopaczyk (8-3).

Alessandro Botti to zaprawiony w boju weteran sportów walki. Podczas swojej bogatej kariery, poza wieloma występami na ziemi włoskiej,  miał okazję bić się w klatkach najlepszych federacji świata, takich jak m.in. Cage Warriors czy Bellator MMA. Po raz ostatni pojawił się w oktagonie niecały miesiąc temu i na gali Milano in The Cage 8, wygrał bój z Sergio Gavinellim (3-2), przerywając tym samym passę pięciu porażek z rzędu.

Dodaj komentarz