Lerone Murphy nokautuje Amirkhaniego brutalnym kolanem w 2 rundzie!

1 runda
Obaj zaczynają spokojnie na nogach, Amirkhani idzie dynamicznie po obalenie,  Murphy popełnia natomiast błąd próbując gilotyny i ląduje na dole, od razu w pozycji bocznej. Przez chwilę Amirkhani jest bliski do trafienia w pełen dosiad, Murphy uzyskuje jednak półgardę. Po chwili nawet pełną, próbuje up’kicków z pleców, po chwili kręci się w parterze i jest przy siatce, oddał co prawda plecy ale udało mu się podnieść. Makwan ponownie jednak go  przewraca, Murphy wstaje, Makwan go znowu przewraca. Murphy skręca się do potencjalnej dźwigni na nogę, ale Amirkhani trafia przez to do pozycji bocznej. Lerone wraca na nogi, a nawet na chwilę ląduje na górze, Makwan w końcówce odwraca jednak pozycję.

2 runda
Murphy zaczyna drugą rundę agresywnie, Amirkhani idzie po obalenie, jednakże przyjął piekielnie mocne kolano w kontrze!!! Koniec walki!!!

https://twitter.com/shibawihte/status/1454474191990890497?t=od6oKkaWV97zQMj0syqU0A&s=19&fbclid=IwAR3c_j4CRSzDStLhdAaW4M4qSI13qgqatu4vMk1DeaF7gzE8j4G7ERpNRNI

Jest to trzecie zwycięstwo z rzędu w UFC dla niepokonanego Brytyjczyka. Amirkhani przegrywa natomiast trzecią walkę z rzędu.

One thought on “Lerone Murphy nokautuje Amirkhaniego brutalnym kolanem w 2 rundzie!

Dodaj komentarz