Labryga o ostatniej przegranej Załęckiego

Denis Labryga w wywiadzie dla FanSportu.pl wypowiedział się odnośnie ostatniej kontrowersyjnej porażki jego imiennika Denisa Załęckiego. 

Po świetnym debiucie w High League, Denis Labryga rozgląda się za swoim kolejnym oponentem. Bardzo możliwe, że w kolejnym starciu, Labryga podejmie Denisa Załęckiego.
Kwestią, która na ten moment blokuje ten pojedynek jest kontuzja ”Bad Boya”, przez którą czeka go dłuższa przerwa od występów. Mimo to, Labryga liczy że jeszcze w tym roku skrzyżuje rękawice z Załęckim, o czym powiedział w wywiadzie:

”W pół roku się wyrobi. Ja miałem taką operację to trzy miesiące i walczyłem. Pół roku daję i też będę chciał ci wpie***lić Denis. Jak chcesz pracować sam i wszystko zgarniać dla siebie, to daleko nie zajedziesz. Jednak team pomaga Ci w rozwoju, sztab trenerski, to trzeba mieć. Nie masz ludzi odpowiadających za twój rozwój, to gdzie chcesz zajść? Nie wiem, co on sobie myślał. Przybrał z 15 kg, to może myślał, że machnie dwa razy i Paweł padnie…. Raz, że strzeliło kolano, to już procesor mu siadł. Dodatkowo te kopnięcia, dyskwalifikujące go w tej walce. W ogóle nie ładnie z jego strony i nie dziwię się, że ten hejt na niego spadł. Denis nie pokazał nic, a dodatkowo sobie zaszkodził.”

Dodaj komentarz