KSW stawia na młode talenty, dwa ciekawe pojedynki otworzą gale KSW65!

Czyżby koniec kontraktu z telewizją Polsat zwiastował dobre zmiany w federacji KSW dla młodych zawodników? Organizacja KSW ogłosiła dwa starcia które zaciekawią każdego kibica MMA w naszym kraju, mowa tu o pojedynkach Shamad Erzanukaev vs. Bartosz Rewera oraz Patryk Likus vs. Luke Santarelli.

Kartę KSW otworzy walka dwóch prospektów, którzy zmierzą się w kategorii koguciej, chodzi o pojedynek jednego z lepszych amatorów Shamada Erzanukaeva z Bartoszem Rewerą, który zasmakował zawodowego MMA na gali Babilon MMA 24 pokonując faworyzowanego Kacpra Michałowskiego w drugiej rundzie boju. Choć Shamad w amatorskim MMA jest niepokonany i posiada bilans 6-0, tak jego rywal posiada rekord ujemny. Bartosz Rewera w nieprofesjonalnym MMA legitymuje się rekordem 2-6. Faworytem starcia jest Shamad, lecz nie można zlekceważyć jego przeciwnika.

 

Drugim starciem, które zachwyci fanów młodego pokolenia będzie pojedynek Patryk Likus vs. Luke Santarelli. Santarelli. Norweg jest dobrze ułożony boksersko, choć Luke ma już 27 lat to ma jeszcze lwią część kariery przed sobą. Patryk Likus to jeden z większych talentów w kategorii piórkowej, mimo młodego wieku reprezentant MMATadores K-CE ma na swoim koncie łącznie 18 pojedynków. Rekord amatorski „Procy” wynosi 10-5, semi Pro 3-0, zawodowy natomiast 1-0. Patryk Likus jest zaznajomiony z okrągłą klatką KSW, w zawodowym debiucie na pełnym dystansie zdominował Cypriana Wieczorka, rewanżując się tym samym za porażkę w formule amatorskiej.

 

 

Dodaj komentarz