KSW powróci 11 lipca !! Gamrot vs. Parke, Mańkowski vs. Wrzosek!

No i doczekaliśmy się !! W programie Oktagon Live Mateusz Borek zdradził rąbka tajemnicy i ogłosił datę powrotu KSW po pandemii koronawirusa. Gala oficjalnie 11 lipca!

W programie zdradzono również nazwiska bohaterów tego wydarzenia. Podczas gali zobaczymy finał głośnego medialnego konfliktu pomiędzy Borysem Mańkowskim a Marcinem Wrzoskiem. Będzie to hitowa walka, której promocja zaczęła się de facto podczas audycji jednego z poprzednich programów Oktagon Life, podczas którego Wrzosek w lekceważący sposób wypowiedział się na temat poziomu sportowego Mańkowskiego!

Kolejny głośnym starciem, którego nie trzeba reklamować, będzie pojedynek Mateusz Gamrot vs. Norman Parke 3! W ten sposób zamknie się finalnie temat kolejnego rywala dla polskiego mistrza, a dodatkowo będziemy świadkami finału największej trylogii w historii KSW! Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski, a sam pojedynek odbędzie się na przestrzeni 5 rund w limicie do 70,300 kg!

Wiadomo również, że na tej samej gali najprawdopodobniej będziemy również świadkami wielkiego powrotu do klatki KSW Tomasza Drwala.

Co sądzicie na temat ogłoszonych pojedynków?  My już nie możemy się doczekać poznania pełnej karty walk i samego wydarzenia!

 

Dodaj komentarz