KSW podpisało dwie nowe umowy telewizyjne z partnerami z Rosji oraz Indonezji.

Największa polska organizacja jaką niepodważalnie jest KSW otwiera się na kolejne rynki i podpisali dwie nowe umowy telewizyjne na transmisje swoich eventów. Nowymi partnerami są Rosyjska Match TV oraz Indonezyjska Mola TV

Cieszę się, że kolejne kraje dołączają do wielkiej rodziny KSW.  Nasi sąsiedzi zawsze byli dla nas bardzo atrakcyjnym rynkiem. Teraz przyszedł czas, aby regularnie zacząć przedstawiać markę KSW wśród wschodniej części Europy. Ale na tym nie poprzestajemy. -Powiedział Martin Lewandowski, współwłaściciel organizacji KSW, komentując nowe umowy.

Nasza działalności coraz częściej jest doceniana również w krajach Azji. Zainteresowanie walkami w okrągłej klatce potwierdził indonezyjski holding, który będzie promował gale KSW w najbliższych latach.

Match TV to największa rosyjska telewizja sportowa, należąca do Gazprom Media Holding. Umowa wchodzi w życie od najbliższego wydarzenia które będzie transmitowane nie tylko w Rosji ale też m.in w Armenii, Azerbejdżanie, Gruzji, Kazachstanie, Kirgistanie, Mołdawii, Tadżykistanie, Turkmenistanie, Uzbekistanie i na Białorusi. Na kontraktach w KSW są zawodnicy z za wschodniej granicy m.in czekający na debiut w polskiej organizacji Albert Duraev były mistrz ACB.

Drugim partnerem została Mola TV, jest to wieloplatformowa telewizja kablowa należąca do GDP Venture.

 

Źródło:mmabiznes.pl

Dodaj komentarz