KSW oferuje milion euro Soldicowi?!

Organizacja KSW nie składa broni w walce o Roberta Soldica, którego kusi UFC.

 

W mediach słyszymy coraz więcej nieoficjalnych doniesień na temat sobotniego spotkania podwójnego mistrza KSW Roberto Soldicia i jego ekipy z reprezentującymi UFC, dyrektorem ds. biznesu Hunterem Campbellem i matchmakerem Mickiem Maynderdem.

 

Ariel Helwani poinformował, że spotkanie było owocne, a amerykański gigant jest zdeterminowany, aby podpisać kontrakt z Chorwatem, którego umowa z KSW obejmuje jeszcze tylko jedną walkę i dobiega końca w lipcu tego roku. Kanadyjczyk zasugerował nawet, że w najbliższych dniach Robocop może podpisać kontrakt z UFC.

 

KSW wcale broni składać w walce o Chorwata nie zamierza. Polacy proponują „Robocopowi” walkę o trzeci, historyczny pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Niemiecki portal Bild poinformował, że Martin Lewandowski i Maciej Kawulski są gotowi, aby naprawdę głęboko sięgnąć do kieszeni celem zatrzymania Chorwata.

 

Oferta, jaką przedstawili „Robocopowi”, opiewa na kosmiczne milion euro za cztery walki! Jeśli doniesienia te są prawdziwe, oznaczałoby to, że Soldić zarobiłby około 250 tys. euro za jedną walkę w KSW.

 

Jaką drogę obierze Roberto? Zobaczymy. Kontrakt Soldicia z KSW dobiega końca w lipcu tego roku. Jest on w tak komfortowej sytuacji, że chyba nie musi się spieszyć i dalej może trzymać nas w niepewności, co do swojej przyszłości.

 

Dodaj komentarz