Król Cyganów w świetnej formie!

Tyson Fury (30-0-1) to niekwestionowany najlepszy zawodnik wagi ciężkiej! Jest posiadaczem pasa WBC i pokonał takie osobistości jak Wladimir Kliczko (64-5, 53KO) czy niepokonany (do drugiej walki z Furym) Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO). Brytyjczyk aktualnie przygotowuje się do walki z mistrzem WBA, IBF, WBO oraz IBO Anthonym Joshuą (24-1, 22KO). 

'Gypsy King’ po pokonaniu Kliczko popadł w depresję, nabrał wagi oraz miał myśli samobójcze. Lecz po prawie 3 latach powrócił w pięknym stylu, zmienił wszystko o 180 stopni, pokazał, że to on jest królem wagi ciężkiej. W pierwszym pojedynku z Wilderem sędziowie orzekli remis, po 2 walkach na przetarcie, pięściarze spotkali się ponownie, w rewanżu Fury udowodnił wszystkim kto jest numerem jeden i w 7 rundzie znokautował 'The Bronze Bombera’, tym samym zgarniając pas WBC.

Na przełomie czerwca lub lipca ma dojść do hitu dekady czyli walki pomiędzy Furym a Joshuą, gdzie na szali będą cztery najbardziej prestiżowe pasy mistrzowskie: WBC, WBO, IBO, IBF.

Poniżej migawki z treningów mistrza:

 

Dodaj komentarz