Konrad Rusiński zadebiutuje w zawodowym MMA na gali TFL 21

5 września w Amfiteatrze Miejskiem KCRiS – Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu reprezentant Włodawy, Konrad Rusiński stoczy drugą walkę pod banderą TFL – Thunderstrike Fight League

 

Podczas ostatniej potyczki w formule semi pro na TFL 19 w Lublinie, efektownie zwyciężył otwierając tym samym drzwi do rodzinnej organizacji. Utytułowany zapaśnik z Lubelszczyzny stanie przed najważniejszym wyzwaniem w karierze. Podczas TFL 21 w Kozienicach zadebiutuje w zawodowej formule mieszanych sztuk walk. Jego pojedynek odbędzie się w umownym limicie wagowym do 81 kg.

 

„Debiut Konrada miał odbyć się podczas jubileuszowej edycji w Radomiu. Niestety kontuzja wyeliminowała go z zawodowego debiutu. Reprezentant Lubelszczyzny to perspektywiczny sportowiec na którego będę stawiał. Jest sympatycznym, poukładanym człowiekiem i idealnie wkomponuje się w naszą organizację. Niewątpliwie czeka go jednak bardzo trudne zadanie. Nie będzie to walka na przetarcie lub na rekord. Będzie to walka z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Szansę obydwu stawiam 50 na 50.”komentuje organizator TFL promotor JS Promotion Jacek Sarna.

 

Gala TFL 21 Kozienice odbywa się pod Honorowym Patronem Burmistrza Gmina Kozienice Piotr Kozłowski!

Dodaj komentarz